Chce se mi tady vytvářet hodnoty?

3. srpna 2018 v 13:43
Dnes jsem otevřel noviny, tedy na internetu, a co se nedozvím. "Česko je zemí druhé kategorie, k elitě mají blíž Turci."(Hospodářské noviny). Ani to číst nebudu. Tak jdu dál. "Lidé i firmy se budou muset dělit o své studny nebo rybníky s celou obcí. Za odmítnutí jim hrozí statisícové pokuty." (Hospodářské noviny). Ale ne, hledám něco pozitivnějšího. "ČNB poprvé od krize zvedla sazbu dvakrát po sobě a nevylučuje další zdražování." (Hospodářské noviny).
Kam na to chodíte páni novináři? HN mi dnes náladu nepozvednou. A já chci mít jako občan republiky s prosperující ekonomikou radost ze života. Skočím na jiný informační zdroj.
"Na obzoru další státní represe. Protidrogová koordinátorka chce zdražit pivo." (Forum24). Vláda, která zdraží pivo,...... A to jsou aci kecy. Ale faktem je, že šéfka protidrogové politiky Jarmila Vedralová, podléhá přímo premiérovi. Kdože to zcela nedávno vykřikoval, že je životně a existenčně pro obyvatelstvo nutné zlevnit pivo? Kdo se to bil v prsa, že snížením DPH toho docílí? Neplletu-li se, byl to sám pan premiér. Že by už měla vláda důvěru? Ale co, stačí se tvářit důležitě a ze všeho udělat složitost a hlavně se u toho tvářit, že mi ubližují s tou kampaní. A po podvádějících ministrech je tu další kampaň.
"Tak to je bomba. Transparency International objevila, že má Babiš konflikt zájmů." (Forum24). Ředitel organizace "Transparency International ČR" David Ondráčka vyslovil podezření, že premiér Andrej Babiš ovládá holding Agrofert a také vlastní média. A představte si, TI podává ve věci tohoto podezření podnět Městskému úřadu v Černošicích!
Hledám dál. Aspoň že na tom Hradě je pan Ovčáček. Symbol pravdy, ctnosti, přesného a jasného vyjadřování, co lidu vše včas řekne popravdě a nic nezkresluje a nezakrývá. Ale ouha, co na to ten symbol? "Podle lékaře má Miloš Zeman vážnou diagnózu, která by vysvětlovala poruchy v jeho chování." (Forum24). Asi to bude taky kampaň, protože jak jinak vysvětlit tvrzení v článku, že "v týmu, který obklopuje prezidenta Miloše Zemana, narůstá zklamání a někdy až zděšení. Podle důvěrných informací deníku FORUM 24 je důvodem frustrace Zemanova okolí jednak skutečnost, že Zeman prakticky ve všem respektuje premiéra Andreje Babiše a v ničem nenaslouchá svým nejbližším. Mezi nejvíce frustrované Zemanovy spolupracovníky patří Vratislav Mynář a Martin Nejedlý. Lékař, který se účastnil lékařského konsilia, sdělil, že má podezření, že prezident trpí ischemicko-vaskulární demencí, při níž není mozek dostatečně okysličován a postižená osoba nad sebou postupně ztrácí kontrolu. V některých fázích této nemoci se pacient chová nepřiměřeně až hrubě, a pak se hovoří o nemoci sprostých dědečků."
A když jsem ve stejném zdroji (Forum24) objevil článek "Poslechněte si novou skladbu Jaroslava Hutky. Jmenuje se Miloš a Zubatá," bylo už opravdu smutno. Co přinutí chytré a rozumné lidi k takovým akcím jako je skladba Miloš a Zubatá? Mám na to svůj názor. No dnes už dál v médiích pátrat nebudu. Třeba bych se dobral potvrzení toho mého z pohledu našich vládců pomýleného názoru neustále ovlivňovaného nejen kavárenskými povaleči. Zatím se můžu uklidňovat, že jsem v tom sám a ono to vlastně není tak zničující. A tak možná NĚKDY objevím zase důvod něco pro tuto zemi dělat, dělat to s nadšením, dělat to rád, dělat to proto, že věřím v hmatatelný výsledek.

Koblihy už nejím, párky jsem neměl ani nepamatuji a kuře prý podporuje dnu. Tahle cesta pro mě není. Mám se zase zavřít doma a v bezpečí(??) domova sledovat AB (rozuměj Andreje Babiše) jak s pomocí VF (zouměj Vojtěch Filip) jak nám budují A bsolutně N ový O kov ?

Smutné je, že "koblihářů" ochotných s chrochtáním pobíhat v řetězech okolo přidělených korýtek je mezi námi stáke víc než dost. Opravdu už dnes nemám sílu se dál probírat denním tiskem a vychutnávat si tprávy o všem, co nám náš pán se svými u korýtek chystají. Ale zase se na to vrhnu. A kdybych náhodou zahlédl něco, co by jen malinko naznačovalo, že má směr i narůstající sílu pokračovat dál v nastoupené cestě k úplné svobodě, pak zapomenu na všechny svoje neduhy a přihlásím se do boje. Škoda, že dnes se se ještě musíme hovořit o náhodě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama