Čarodějka

20. října 2015 v 13:04 | Tocomnenapada
Dnešní svět je podivný . Uprchlická krize, xenofobové , sluníčkáři , podvody s auty, úplatná policie, nanicovaté kodexy politických stran …….. No radši přestanu, protože bych stejně všechno na ten papír nedokázal dát.
Mám pro dnešek něco úplně jiného. Jako hodně českých bláznů mám domácího mazlíčka a příslušně ho rozmazluji. A ono je proč. Malý yorkšírský kámoš si to zaslouží. A věřte že má i problény jak já sám. Zdravotní. Pravidelně tedy navštěvujeme toho psího pana doktora, hlavně tedy hrozně hodnou doktorku . Vždycky nám pomohla sama .
Až nedávno. Náš miláček začal pokulhávat . Začal si ulevovat na pravou zadní nohu. Prostě ji zvedal a přestával používat. Neštěstí v rodině. Navštívili jsme paní doktorku, absolvovali vyšetření , přetrpěli rentgeny . Neobjevilo se nic , co by se dalo označit za příčinu a riziko budoucího případného zhoršování stavu. I podle doporučení jsme koupili přepravní klec a s nechutí tam pejska několik týdnů drželi tzv. v klidu. Možná hroznější zážitek pro mě ( i když v kleci byl on).
Trochu se to zlepšilo, ale žádná výhra. Začal si ulevovat na pravou přední. Znovu rentgen. Je to divné, na retgenu není vidět žádný problém, klouby jsou v pořádku. A teď babo raď. Tedy pardon paní doktorko. Po chvilce přemýšlení nám paní doktorka poradila návštěvu jakési paní , která se věnuje zvířatům trochu jinak než ryze medicínsky. Taková lidová psí léčitelka, napadlo mě. A moje vnitřní já se podvědomě začalo bránit. Když ale paní doktorka dodala, že se znají delší dobu, spolupracují spolu a výsledky jsou hmatatelné, rohodnutí bylo tady. Jdeme tam. Pozdravujte čarodějku, řekla paní doktorka na rozloučenou.
Čarodějka ?! Jako správný "pochybující Tomáš" jsem se rozhodl nejdřív podívat na www stránky té čarodějky. Víte jaké to byly stránky ? Vskutku čarodějnické : http://www.krasnacarodejka.cz.
Krásná čarodějka přijela za námi domů. Příjemná , usměvavá , milá. Proč se dřív čarodějky či čarodějnice upalovaly? Možná to poznám. Pejsek prý má problémy se svaly. A problémy časově naskládané za několik let . No a co s tím ? Tak se ukaž čarodějko , pokřikovalo moje vnitřní něvěřící já. Po více jak hodině jsem zíral jak blázen. Milá, usměvavá, příjemná. A náš psí miláček jí nosil pusinky.
Od té doby už u nás byla dvakrát a já nevycházím z údivu a zlobím se na své v tomto případě hloupé vnitřní já. Poslušně s manželkou mezi návštěvami plníme pokyny dané čarodějkou. Ještě jsme s návštěvami neskončili a my už máme doma úplně jiného psa. I když je mu téměř 9 let začal zase zlobit , nosí nám hračky , chce si hrát . Hurá , ať zlobí.

Díky , Šárko Janouchová, krásná čarodějko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama