Všude se něco děje

27. srpna 2015 v 18:32 | Tocomnenapada
Všude se něco děje. Evropa si neví rady s migranty. Asi se zase budou stavět ploty a zdi. Vypadá to , že si zase postojíme na hranicích při čekání na kontrolu.
Islámský stát se taky snaží zrušit cestování. Za chvíli už nikdo nebude chtít nikam létat či jezdit. Možná snad jedn uprchlící budou pořád opouštět země, kam se my nebudeme ze strachu moct podívat. Aspoň nám budou moci vyprávět jak to tam vypadá. A třeba s sebou přivezou i nějakou fotku či video na mobilech, které mají všichni ty chytré.
Ale možná nám bude stačit zajet do Teplic či podobné lokality a nasát atmosféru cizích zemí. Bude to lacinější a za chvíli budeme zase doma.
Jsou země , kde nemají pořádně co jíst. Jsou země , kde nemají dost pitné vody. Jsou země , kde rozjíždějí potraviny bagrem a prádlo se chystají prát jen v tekoucí vodě. Jídlo od "cizích" nechtějí a chemii v pracích prášcích ať si nechají tam , kde ten hnus vyrábějí. A nemají tam náhodou lidi taky hlad ? Jsou situace, kdy jiný názor se nepřipouští ale i trestá.
Ale všude se musí něco dít , co se předkládá k diskusi. Moc se mí líbí aktivita Ljudmily Stebenkové, moskevské zastupitelky za Jednotné Rusko , kterou náš tisk prezentuje pod titulkem "Zvrácenost, neřest a vyšinuté orgie." A co myslíte, že jsou ty příšerné orgie ? Nazí lidé na pláži - nudismus. "Vždyť naše děti musíme chránit před starými nahými chlupatými perverty" , nese se kampaní zastupitelky. Ještě to už je pro nás tady minulostí !
A co kromě uprchlíků řešíme u nás ? Podíváte-li se kolem sebe , jsou to samé velice důležité a strategické záležitosti ". Hrad se chystá do Číny , možná tam mají ten (ne)existující Peroutkův článek . Vláda se snaží rozpustit peníze z oživení ekonomiky , dokud to mají v ruce.
A nejvíc práce asi má ministr financí , velkopodnikatel a generální ředitel ANO. Jak podpřit nepodpořitelné ? Jak řešit rozumně neřešitelné ? Jak udělat z vyslovení nedůvěry legrační záležitost party popletených nechápajících "strýců a tetek" ? Jak přesvědčit lid , že černá je bílá ?
Muž na svém místě ?! Kdo z vás to umí ? Nebo kdo z vás to má , jak už se tu dlouho traduje ?
Ale co ,hlavně když budeme komunikovat a komunikovat a komunikovat ……… Někteří se v tom ztratí , některé to unaví , někteří budou napraveni, někteří ………… A co děti ? Mají si kde hrát ?
Všude se něco děje
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama