Nepodpora není nedůvěra

27. srpna 2015 v 18:31 | Tocomnenapada
Přátelé, co je to stále za hrátky. Nejdřív 24 srpna je rozhodnutí, už 25. srpna "slovíčkaříme". A to není ANO plné politiků, ale těch kteří to dělají "jinak" .
KRNDA , tedy paní pražská promátorka, má problém. Ale vlastně to není problém, to je pouze nepochopení těch v jejím okolí. Nepochopení nebo nedostatek poslušnosti ? To je potřeba prověřit a napravit !
Problém to bude , pokud nebo až šéf uzná. Odvolat primátorku Prahy " z donucení" ? Za žádnou cenu. Jak si může firma Praha dovolit dovolit samostatně myslet a rozhodovat ? A k tomu ještě prezentovat na veřejnosti vlastní neodsouhlasené názory ?
"Klub pražských zastupitelů hnutí ANO vyjádřil primátorce nepodporu a pražské předsednictvo se s tím ztotožnilo. Myslím, že je to problém komunikace mezi primátorkou, zastupiteli a pražskou organizací hnutí, který se vysvětlí , "sdělil Babiš. Tak jak , pane generální řediteli ANO ?
Vydržte , pobočka Praha to tak nemyslela a vše se v dobré obrátí.
Tak uvidíme , jaké bude nakonec zdůvodnění výsledku jednání o vhodnosti Krnáčové v čele Prahy na úrovni pražské organizace a po zásahu vrchního velitele. Vsadil bych si na to, že teď to bylo nedorozumění a následná řízená komunikace vše nastaví do správného směru . Určitě to ti novináři špatně pochopili . Nic se přece něděje. A co když nastal šum v překladu mezi dvěma jazyky ?
Je mi líto všech účastníků této operace, zejména pak paní primátorky. Nemá už to nadlouho. Jen ten důvod bude "inteligentní", promyšlený a veřejnosti podle správných zásad marketingu naservírovaný.
Jak dlouho paní primátorko ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama